Kolejna grupa nauczycieli skorzystała z możliwości, jakie daje program Erasmus+ .
Tym razem odwiedziliśmy Collège Louis Armand w Marsylii . Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, poznania funkcjonowania francuskiej szkoły oraz zaczerpnięcia inspiracji do dalszej pracy.
Nie zabrakło również czasu na zwiedzanie, odkrywanie uroków Marsylii oraz poznawanie kultury i tradycji regionu. To był niezwykle wartościowy i inspirujący wyjazd!