• Wychowawcy i sale lekcyjne

        • ROK SZKOLNY 2022/2023


           Wychowawcy klas 

          Klasa 1a technik logistyk 

          mgr Bębenek Joanna 

           Klasa 1b technik logistyk 

          mgr Anna Lech

          Klasa 1c technik logistyk/ technik organizacji turystyki

          mgr Wronka Elżbieta

          Klasa 1d technik energetyk/technik mechanik 

          mgr Magdalena Jeleń

          Klasa 1e  technik elektronik/technik ekonomista

           mgr Szwed - Sporysz Sylwia 

          Klasa 1z szkoła branżowa I stopnia

           mgr Lis Anita 

          Klasa 2a technik logistyk 

          mgr Agnieszka Warzecha 

          Klasa 2b ekonomista/technik elektronik 

          mgr Bogumiła Buchała 

          Klasa 2c technik organizacji turystyki/technik mechanik 

          mgr Grzegorz Solarski 

          Klasa 3a technik logistyk 

          mgr Andrzej Piotrowski 

          Klasa 3b technik ekonomista/technik organizacji turystyki 

          mgr Halina Szczurek 

          Klasa 3c technik elektronik/ technik energetyk 

          mgr Izabela Łabęcka 

          Klasa 4a technik logistyk 

          mgr Wioletta Kosowska 

          Klasa 4b technik ekonomista/technik organizacji turystyki 

          mgr Urszula Grabowska 

          Klasa 4c technik mechanik/technik elektronik 

          mgr Stanisława Wawrzacz 

          Klasa 4d technik logistyk       

          mgr Agnieszka Król 

          Klasa 4e technik elektronik/ technik ekonomista

          mgr Wanda Jarczyk 

          Klasa 4f technik organizacji turystyki / technik energetyk   

          mgr  Zofia Dynda 

           


          Harmonogram dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

          Nazwisko i imię

          Dzień tygodnia

          Godzina

          Miejsce

          mgr inż. Bochenek Jadwiga

          czwartek

          14.45 - 15.45

          Sala konferencyjna

          mgr Płatek Łukasz

          Czwartek

          15.00 - 16.00

          Gabinet wicedyrektorów

          mgr inż. Siewniak Maciej

          Środa

          15.00 -16.00

          Gabinet wicedyrektorów

          mgr Baczkowska –Dobranowska  Anna

          Wtorek

          Czwartek

          14:55 – 15:25

          14:55 – 15:25

          Sala 18

          Sala 18

          mgr Bębenek Joanna

          Poniedziałek

          15.40 - 16.40

          Sala 214

          mgr Bigaj Paulina

          Wtorek

          6:30 – 7:30

          Sala 203

          mgr Buchała Bogumiła

          Poniedziałek

          Czwartek

          13:50 – 14:20

          7:45 – 8:15

          Sala 218

          Sala 218

          mgr Cupiał Mariola

          Poniedziałek

          16.00 - 17.00

          Sala 117

          mgr Dęsoł – Gut Ewa  

          Poniedziałek

          7.00 - 7.30

          Sala 201

          mgr Dynda Zofia

          Piątek

          06:30-07:30

          Sala 216

          mgr Fyda Andrzej

          Poniedziałek

          06:30-07:30

          Sala 210

          mgr Grabowska Urszula

          Czwartek

          06.30-07.30

          Sala 208

          mgr Grudzień Michał

          Poniedziałek

          12.00 - 12.30

          Sala 21

          mgr Grzanka Dariusz

          Środa

          6.00 - 6.30

          Sala 22

          mgr inż. Gucik Stanisław

          Poniedziałek

          06.30-07.30

          Sala 108

          mgr Heller Monika

           Wtorek

            06:30-07:30

          115

          inż. Jachimczyk Kazimierz

          wtorek

          7:00-7:30

          6

          mgr Jarczyk Wanda

          Czwartek

          15.40-16.40

          Sala 108

          mgr Jeleń Magdalena

               poniedziałek

          06:30-07:30

          Sala 102

          mgr Kawala Dominik

          poniedziałek

          14:50-15:50

          Hala Sportowa

          mgr Kocot – Sobanek Edyta

           

           

           

          mgr Koczwara Artur

          Środa

          15.00 -16.00

          Sala 106

          mgr Kolczak Karol

          środa

          6:30-7:30

          Sala 210

          mgr Kosowska Wioletta

          wtorek

          6:30-7:30

          sala 215

          mgr Kraszewski Jacek

          czwartek

          18,00 – 19,00

          Sala 023

          mgr Król Agnieszka

           Piątek

          14.45-16.40

          118

          mgr inż. Lech Anna

          wtorek

          06:20 – 07:20

          sala 110

          mgr inż. Lis Anita

          poniedziałek

          6:30 – 7:30

          sala211

          mgr Łabęcka Izabela

          poniedziałek

          7.00 - 7.30

          207

          mgr Łazicki Marek

          czwartek

          15:50 - 16:50

          108

          mgr Mastalska Edyta

          wtorek

          06:30 – 07:30

          216

          mgr Pawlica-Bębenek Aleksandra

          czwartek

          6.30 - 7.30

          19

          mgr Piotrowska Ewa

          środa

          6.30- 7.30

          203

          mgr Piotrowski  Andrzej

          Poniedziałek

          Wtorek

                7:00 –7:30

                7:00 – 7:30

          103

          mgr Razowski Zbigniew

          Poniedziałek

          15:40 – 16:40

          201

          mgr Saługa Janusz

          Piątek

          15:40-16:40

          22

          mgr Słowik Urszula

          Środa

          Czwartek

          14.55-15.40

          14.55-15.40 od 5.12.22

          13

          mgr Solarski Grzegorz

          czwartek

          6.30 - 7.30

          Hala sportowa

          mgr Stanclik Magdalena

          środa

          7.00 - 7.30

          215

          mgr Szczurek Halina

          Piątek

          6:30 – 7:30

          102

          mgr Szwed – Sporysz  Sylwia

          Wtorek

          Środa

          15.50-16.20

          15.40-16.10

          115

          mgr Szymanek Paulina

          wtorek

          15:40 – 16:40

          Sala 13

          mgr Toporek Agnieszka

          czwartek

          06:30 – 07:30

          Sala 18/25

          mgr Warzecha Agnieszka

          czwartek

          6.30-7.30

          21

          mgr Wawrzacz Stanisława

          poniedziałek

          6.20-7.20

          206

          mgr Widlarz Jadwiga

          poniedziałek

          15.00 - 16.00

          Hala sportowa

          mgr Wronka Elżbieta

          czwartek

          6:30-7:30

          21

          mgr Wróbel Anna

          środa

          14.45-15.45

          111

          mgr Zawadzka Karina

          piątek

          7.00 - 7.30

          Sala 211


    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Libiążu
      • zslibiaz@interia.pl
      • sekretariatzs@interia.pl
      • (+32) 62-779-61 - dyrektor szkoły (+32) 62-779-63 - sekretariat szkoły numery wewnętrzne: 103 - księgowość 105 - sekretariat uczniowski 108 - portiernia Fax: 32 627 79 61 32 627 79 63
      • ul. Górnicza 3 32-590 Libiąż 32-590 LIBIĄŻ Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych