• Kadra szkoły

        •  

           

           

          Jadwiga Bochenek

          dyrektor, nauczyciel edb, przedmiotów ekonomicznych i logistycznych,

          Łukasz Płatek

          wicedyrektor, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie,

          Maciej Siewniak

          kierownik kształcenia praktycznego, nauczyciel przedmiotów mechanicznych i edb,

          Anna Baczkowska- Dobranowska

          nauczyciel przedmiotów zawodowych,

          Paulina Bigaj

          nauczyciel języka angielskiego

          Joanna Bębenek

           nauczyciel języka angielskiego,

          Bogumiła Buchała

          nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze,

          Mariola Cupiał

           szkolny pedagog,

          Zofia Dynda

           nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze,

          Ewa Dęsoł - Gut

          nauczyciel historii

          Urszula Grabowska

           nauczyciel matematyki,

          Stanisław Gucik

           nauczyciel przedmiotów elektronicznych,

          Michał Grudzień

          nauczyciel przedmiotów energetycznych,

          Dariusz Grzanka

          nauczyciel przedmiotów  energetycznych,

          Monika Heller

          nauczyciel przedmiotów ekonomicznych,

          Kazimierz Jachimczyk

          nauczyciel przedmiotów mechanicznych,

          Wanda Jarczyk

           nauczyciel przedmiotów ekonomicznych,

          Magdalena Jeleń

          nauczyciel matematyki,

          Dominik Kawala

           nauczyciel wychowania fizycznego,

          Edyta Kocot – Sobanek

          szkolny psycholog

          Wioletta Kosowska

           nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze,

          Jacek Kraszewski

          nauczyciel muzyki,

          Agnieszka Król

           nauczyciel przedmiotów ekonomicznych, turystycznych i logistycznych,

          Anna Lech

          nauczyciel przedmiotów logistycznych i ekonomicznych

          Anita Lis

           nauczyciel biologii i chemii,

          Izabela Łabęcka

           nauczyciel matematyki,

          Marek Łazicki

           nauczyciel przedmiotów zawodowych,

          ks. Karol Kolczak

          katecheta,

          Edyta Mastalska

          nauczyciel języka polskiego

          Aleksandra Pawlica- Bębenek

          nauczyciel bibliotekarz, wiedzy o społeczeństwie, doradca zawodowy

          Ewa Piotrowska

           nauczyciel języka niemieckiego,

          Andrzej Piotrowski

           nauczyciel języka angielskiego,

          Zbigniew Razowski

           nauczyciel historii

          Janusz Saługa

           nauczyciel przedmiotów mechanicznych,

          Urszula Słowik

           nauczyciel przedmiotów energetycznych, mechanicznych, bibliotekarz,

          Grzegorz Solarski

           nauczyciel wychowania fizycznego,

          Magdalena Stanclik

          nauczyciel geografii,

          Halina Szczurek

           nauczyciel geografii,

          Sylwia Szwed  Sporysz

          nauczyciel przedsiębiorczości,

          Paulina Szymanek

          nauczyciel przedmiotów turystycznych,

          Agnieszka Toporek

           nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i przedmiotów turystycznych,

          ks. Andrzej Fyda

          katecheta

          Agnieszka Warzecha

           nauczyciel języka francuskiego i wiedzy o kulturze,

          Stanisława Wawrzacz

           nauczyciel matematyki,

          Jadwiga Widlarz

           nauczyciel wychowania fizycznego,

          Elżbieta Wronka

           nauczyciel języka angielskiego,

          Anna Wróbel

           nauczyciel informatyki.

          Karina Zawadzka

          nauczyciel biologii i chemii,


          Pracownicy administracji i obsługi:

          Magdalena Kosowska - główny księgowy

          Żaneta Rejman - sekretarz- szkoły

          Ewelina Waluszkiewirz - samodzielny referent, kierownik gospodarczy

          Małgorzata Pawela - samodzielny referent

          Joanna Pawela - referent

           

          Obsługa:

          Jadwiga Jarek

          Ewa Ryba

          Barbara Bochenek

          Beata Łączkowska

          Beata Wronka

          Ewa Linczowska

          Izabela Biela

          Ewa Krzyżak

          Małgorzata Łowiec

           

          Konserwatorzy:

          Przemysław Kopacz

          Jerzy Łysak


          Kadra w pięćdziesięcioleciu

          W ponad pięćdziesięcioletnej historii szkoły przewinęło się przez nią około 250 nauczycieli, wychowawców i instruktorów. Wielu z nich całe swoje zawodowe życie związało z naszą placówką, a ucząc kolejne pokolenia Libiążan stało się nauczycielskimi "legendami". Wśród nazwisk znajdują się również te osoby, które do naszej szkoły zawitały na lat kilka, albo też uczyły przedmiotów w ramach ściśle wyspecjalizowanych dziedzin wiedzy w niewielkim wymiarze godzin. Sądzimy, że odwiedzający naszą stronę, znajdą na poniższej liście wielu własnych nauczycieli, ale również tych, którzy uczyli jeszcze ich rodziców czy dziadków.

           

           

          Rozpoczęcie roku szkolnego - lata sześćdziesiąte.

           

           

          Józef Augustynek
          Witold Baca
          Urszula Bakalarz - Bolek
          Elżbieta Baran
          Łukasz Baran
          Sylwia Baran
          Antoni Bączyk
          Franciszek Bebak
          Stanisław Benio
          Bożena Bębenek
          Tadeusz Biały
          Krzysztof Bielecki
          Emilia Bierońska - Ferlak
          Adam Bieroński
          Dariusz Bieroński
          Jerzy Bobula
          Małgorzata Boroń
          Michał Borowski
          Kazimierz Bromboszcz
          Marian Bromboszcz
          Antoni Buchała
          Wanda Budek
          Piotr Budzicz
          Mariusz Byrka
          Mieczysław Cała
          Jarosław Chlebda
          Marian Chłopek
          Robert Czak
          Ryszard Czaplicki
          Mirosław Czarnik
          Ludwik Czubała
          Ignacy Dadak
          Jan Darski
          Bonifacy Dereszowski
          Czesława Dębska
          Tadeusz Dębski
          Adam Drabik
          Adam Drozdowski
          Anna Drzewiecka
          Iwona Dyląg
          Stefan Dziwak
          Jacek Faltus
          Leszek Fidelus
          Mariusz Flanek
          Tadeusz Florek
          Michał Gacek
          Marek Gadomski
          Ryszard Gadzała
          Halina Garnidis
          Jerzy Gawęda
          Andrzej Gazda
          Jan Głownia
          Barbara Godyń - Kirker
          Danuta Gorczyca
          Zbigniew Góralewicz
          Jan Gucik
          Ewa Gwóźdź
          Marian Hajda
          Marta Hoffman
          Helena Hryniewicz
          Henryk Hryniewicz
          Edward Iwaniak
          Ludwik Jadach
          Grażyna Jakubiec
          Tadeusz Jakubiec
          Henryka Janczyk
          Wiesława Jarczyk
          Władysław Jarczyk
          Barbara Jarska
          Andrzej Jawor
          Andrzej Jura
          Katarzyna Jura
          Ilona Jurczyk
          Henryk Kaczorowski
          Zbigniew Kajdas
          Józef Kaliciński
          Krzysztof Karnas
          Józef Kaszuba
          Marek Kaszuba
          Elżbieta Kędracka
          Janusz Kirker

          Władysław Klamka
          Klamka Zygmunt
          Justyna Klewińska
          Kazimierz Kłeczek
          Jerzy Kołodziejczyk
          Wiesław Kopańko
          Halina Korona
          Stanisława Kosowska
          AndrzejKosowski
          Antoni Kosowski
          Bronisław Kosowski
          Julian Kosowski
          Piotr Kosowski
          Tadeusz Kosowski
          Franciszek Kowalik
          Helena Kowalik
          Ewa Kowalska
          Marian Kozik
          Jerzy Kozina
          Antoni Kozub
          Bronisław Kózka
          Olga Kwiatkowska
          Stanisław Latko
          Ilona Lech
          Marek Leśniak
          Leonard Lichota
          Piotr Lichota
          Wiktor Ligęza
          Zygmunt Lizończyk
          Halina Londzin - Maciejowska
          Stanisław Ławczys
          Władysław Łącki
          Sebastian Łężniak
          Zygmunt Łodygowski
          Jerzy Łotka
          Maria Łysik
          Zdzisław Łysik
          Stanisław Maj
          Marian Majkut
          Magdalena Malczyk
          Eugeniusz Malik
          Jarosław Malik
          Grzegorz Malinowski
          Stanisław Marcela
          Jan Mazela
          Władysław Melaniuk
          Adam Męderak
          Magdalena Mika
          Edyta Mirek
          Józef Mirocha
          Antoni Mizia
          Zdzisław Miziołek
          Stanisław Mlostek
          Wacław Morawiec
          Gabriela Morawska
          Andrzej Musiał
          Krystyna Myrdko
          Kazimierz Naglik
          Alojzy Namysłowski
          Henryk Niedzielczyk
          Roman Niemczyk
          Stanisław Normantowicz
          Maria Oczkowska
          Jerzy Oczkowski
          Wiesław Oleksiewicz
          Jan Pająk
          Agata Paliwoda
          Remigiusz Paliwoda
          Edward Paluchniak
          Agnieszka Pancerz
          Zdzisław Para
          Katarzyna Pawela
          Stanisław Pawela
          Marek Pawlik
          Bogusław Peter
          Rafał Piórkowski
          Henryk Pisarek
          Magdalena Piwowarczyk
          Ryszard Pływacz
          Henryk Pogoda

          Janusz Porębski
          Józef Put
          Stanisława Put
          Tadeusz Pyzio
          Edyta Rak
          Dariusz Raś
          Iwona Razowska
          Barbara Rejowska
          Iwona Remin
          Andrzej Rogosz
          Edyta Rostecka
          Stanisław Rusek
          Rafał Russek
          Bogumiła Rybak
          Kazimierz Rybołowicz
          Janina Ryłko
          Lucyna Rzechowska
          Jan Rzechowski
          Marek Rzechowski
          Wiktor Rzepecki
          Marta Salasz
          Józef Seczyński
          Józef Sędzielarz
          Monika Siejka
          Zygmunt Siewiorek
          Maria Siuda
          Władysław Siuda
          Małgorzata Skrzypek - Bodecka
          Jarosław Smok
          Tadeusz Sokołowski
          Piotr Solarski
          Piotr Sowa
          Renata Sroczyńska
          Katarzyna Sroka
          Alojzy Strempel
          Stanisław Strycharski
          Anna Suknarowska - Jachimczyk
          Joanna Syc
          Kazimierz Szczurek
          Tadeusz Szczurek
          Bożena Szopa
          Grzegorz Szopa
          Artur Szpara
          Wiesław Szyjka
          Tadeusz Szymiec
          Waldemar Świętoń
          Kazimierz Tałajewski
          Dawid Tambor
          Zdzisław Targosz
          Bogdan Tomczyk
          Robert Trojanowski
          Stanisław Trojanowski
          Andrzej Tworzydło
          Mikołaj Ulrych
          Jacek Urban
          Bronisław Uroda
          Janusz Waliczek
          Danuta Wanat
          Maria Warmińska - Paderewska
          Sebastian Widlarz
          Stanisław Wiśniewski
          Andrzej Wojdyło
          Urszula Wojdyło
          Stanisław Wołowiec
          Jan Wójcik
          Krystyna Wójcik
          Wacław Wójcik
          Wiesław Wójcik
          Anna Wronka
          Katarzyna Zamarlik
          Zdzisława Zaremba
          Barbara Zawada
          Stanisław Ziajka
          Katarzyna Zielińska
          Emil Zieliński
          Stanisław Zielonka
          Tadeusz Znaleźniak
          Jan Żurek

           

           

           

          Grono nauczycielskie na boisku szkolnym - lata osiemdziesiąte.

           

          Dyrekcja i Grono nauczycielskie w połowie lat dziewięćdziesiątych.

           

          Dyrekcja i Grono nauczycielskie na przełomie tysiącleci.

          Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2010/2011.

          Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2011/2012.

           

          Dyrekcja, Grono nauczycielskie i pracownicy szkoły w roku jubileuszowym.

           

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkół w Libiążu
      • zslibiaz@interia.pl
      • sekretariatzs@interia.pl
      • (+32) 62-779-61 - dyrektor szkoły (+32) 62-779-63 - sekretariat szkoły numery wewnętrzne: 103 - księgowość 105 - sekretariat uczniowski 108 - portiernia Fax: 32 627 79 61 32 627 79 63
      • ul. Górnicza 3 32-590 Libiąż 32-590 LIBIĄŻ Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych