• Jubileusz

    • Jubileusz 60-lecia

    • 17 listopada 2022 roku Zespół Szkół w Libiążu obchodził 60-tą rocznicę utworzenia

     PROGRAM OBCHODÓW

     09:00 - Msza św. w kościele św. Barbary w Libiążu

     10:15 – złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego

     10:30 - Część artystyczna w Libiąskim Centrum Kultury w Libiążu

     12:00 – spotkanie w auli Zespołu Szkół w Libiążu

     W obchodach uczestniczyli pracownicy szkoły, emerytowani nauczyciele, uczniowie oraz absolwenci. Każdy z nich powtarzał, że szkolne lata w murach libiąskiej placówki to zawsze miłe wspomnienia.

     "To szkoła pokoleniowa, w której naukę pobierało i wciąż pobiera wiele osób z tych samych rodzin. Znaczące jest również to, że jej dzieje to istotna część historii miasta, której znakomitym wizerunkiem są ludzie wychowani i wykształceni w murach tej szkoły" - podkreślała Dyrektor Jadwiga Bochenek.

      

     Dyrektor Zespołu Szkół w Libiążu składa serdeczne podziękowania wszystkim absolwentom, rodzicom, emerytowanym nauczycielom, sympatykom i pracownikom szkoły oraz wszystkim uczniom za udział w uroczystości jubileuszu 60-lecia naszej Szkoły.

     Szczególne podziękowania kierujemy na ręce naszych sponsorów, którzy pomogli zorganizować nam tę uroczystość: kwiaciarni „Stokrotka”, kwiaciarni „Storczyk”, firmie Tauron Wydobycie S.A. oraz Orkiestrze Dętej ZG Janina pod dyrygenturą pana Piotra Ciuły.  

     Dziękujemy także wszystkim Gościom, którzy z okazji jubileuszu przekazali na rzecz szkoły pamiątki oraz książki.

     Dzień ten był dla nas wyjątkową okazją do wspomnień, podsumowania minionego czasu, osiągnięć, sukcesów oraz do miłych spotkań.

   • Galeria zdjęć

     brak danych
 • Galeria zdjęć

   brak danych