Norbert Malik z 3A najlepszy w Polsce!

2019-03-12

Uczeń naszego technikum logistycznego zajął 1.miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej organizowanym przez Akademię WSB. 

W tym najbardziej prestiżowym, branżowym konkursie wzięło udział ponad 300 uczniów z 60 szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju, kształcących w zawodach logistycznych. 
Naszą szkołę reprezentowali również: Justyna Lech, Kamila Ciszewska, Weronika Prusaczyk, Adriana Żurek i Anna Tarasek. 
Opiekunami grupy były panie: Jadwiga Bochenek i Agnieszka Król.
Laureaci IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej otrzymali nagrody ufundowane przez organizatorów i partnerów wydarzenia: 

  • Złoty Indeks Akademii WSB uprawniający do bezpłatnych studiów inżynierskich na kierunku logistyka,
  • 2-tygodniowy staż w firmie Schavemaker (zrzeszonej w Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”)
  • nagrody rzeczowe przekazane przez Grupę Raben.

Celem konkursu było wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów, a także – biorąc pod uwagę niebagatelną rolę i znaczenie logistyki w gospodarce krajowej i zagranicznej – promocja kształcenia na kierunkach branży TSL. 
Uczniowie technikum logistycznego w Libiążu z roku na rok podnoszą swoje umiejętności, czego efektem są osiągane przez nich wysokie wyniki egzaminów zawodowych oraz znaczące sukcesy w konkursach branżowych.
Logistyka to jeden z kierunków oferowanych przez Zespół Szkół w Libiążu. Jest to zawód z przyszłością. Logistycy potrzebni są nie tylko w transporcie, ale także w budownictwie, motoryzacji, elektronice, energetyce. Słowem, wszędzie tam, gdzie jest produkcja, sprzedaż. 
Serdecznie gratulujemy zwycięzcy, a wszystkich ósmoklasistów i gimnazjalistów zachęcamy do kształcenia w naszych murach.
Sprawdź ofertę naszej szkoły  kierunki kształcenia