Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

2015-04-17

Nasz uczeń Piotr Jedynak

zdobył I miejsce powiecie,

X miejsce w województwie

w konkursie wiedzy pożarniczej.

We wtorek 24 marca 2015 odbyły się eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”,podczas których wyłoniono 3 reprezentantów szkoły na etap gminny. Zostali nimi: Piotr Jedynak, Wojciech Odrzywołek i Hubert Sokołowski.

27 marca 2015r. w  Libiąskim Centrum Kultury miał miejsce etap gminny OTWP. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się zarówno z pytań zamkniętych, jak i kilku otwartych. Nasi uczniowie, Piotrek oraz Wojtek, uzyskali taką samą ilość punktów i wspólnie zajęli 1 miejsce.

31 marca 2015r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu walczyli o wejście do finału wojewódzkiego. Po trudnym teście składającym się z 35 pytań trzy osoby z największą ilością punktów odpowiadały na pytania etapu ustnego przed jury złożonym z funkcjonariuszy Komendy oraz Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP R.P. w Chrzanowie. Piotr Jedynak zdobył 1 miejsce, natomiast Wojciech Odrzywołek 4 miejsce ze stratą 1 punktu do miejsca 3.

17 kwietnia 2015r.w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie odbył się finał wojewódzki, w którym udział wzięło 21 przedstawicieli powiatów województwa małopolskiego. O godzinie 10 odbył się test składający się z 30 pytań, a następnie etap ustny dla zawodników zajmujących po teście  trzy pierwsze miejsca. Nasz uczeń –Piotr Jedynak - zdobył 22 punkty, zajmując 10 miejsce.

Opiekę nad uczniami sprawowała pani Jadwiga Bochenek.

zamknij