Absolvent Talent Days

2015-10-30

Nasi uczniowie na Targach Pracy i Praktyk w Krakowie

Dnia 29 października 2015 roku odwiedziliśmy największe Targi Pracy i Praktyk jakie odbywają się w Polsce. Targi miały miejsce w Krakowie w Centrum Kongresowym. Kilkadziesiąt firm zarówno z Polski jak i zagranicy oferowało miejsca pracy, staże i praktyki dla młodych ludzi. Najwięksi pracodawcy na polskim rynku, których spotkaliśmy na targach to: IBM, Jeronimo Martins (Biedronka), Lidl, RTVEuroAGD, Alior Bank, Empik, NC+, 4F, Motorolla czy też TVN. Można było osobiście porozmawiać o warunkach pracy lub praktyk w tych firmach oraz wymaganiach na poszukiwane przez firmy stanowiska pracy.
Podczas targów można było wziąć udział w warsztatach i wykładach na temat przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej, pisania CV jak również spotkać się ze znanymi biznesmenami,aktorami np. Anną Dymną i  posłuchać jaka była ich droga do sukcesu.
Najwięcej było ofert pracy dla księgowych, informatyków analityków, elektroników, konsultantów oraz ekonomistów. Cieszy nas to ze względu na możliwość znalezienia pracy dla naszych absolwentów.

Wanda Jarczyk

zamknij