Dyrekcja i grono poedagogiczne

 

Bogumiła Buchała 

 dyrektor, nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze,

Jadwiga Bochenek 

wicedyrektor, nauczyciel edb, przedmiotów ekonomicznych i logistycznych,

Maciej Siewniak 

 kierownik kształcenia praktycznego, nauczyciel przedmiotów mechanicznych i edb,

Anna Baczkowska- Dobranowska

nauczyciel przedmiotów zawodowych,

Joanna Bębenek 

 nauczyciel języka angielskiego,

Mariola Cupiał 

 szkolny pedagog,

Beata Czarnik 

 nauczyciel języka polskiego i języka angielskiego,

Zofia Dynda 

 nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze,

Urszula Grabowska 

 nauczyciel matematyki,

ks. Janusz Grodecki 

 katecheta,

Stanisław Gucik 

 nauczyciel przedmiotów elektronicznych,

Lucyna Gut 

 nauczyciel przedmiotów elektronicznych i górniczych,

Kazimierz Jachimczyk

nauczyciel przedmiotów mechanicznych,

Wanda Jarczyk 

 nauczyciel przedmiotów ekonomicznych,

Paweł Kasperczyk

nauczyciel przedmiotów turystycznych,

Dominik Kawala 

 nauczyciel wychowania fizycznego,

Wioletta Kosowska 

 nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze,

Jacek Kraszewski

nauczyciel muzyki,

Agnieszka Król 

 nauczyciel przedmiotów ekonomicznych, turystycznych i logistycznych,

Maciej Krzeczek

nauczyciel przedmiotów energetycznych,

Anita Lis

 nauczyciel biologii i chemii,

Izabela Łabęcka 

 nauczyciel matematyki,

Marek Łazicki

 nauczyciel przedmiotów zawodowych,

ks. Robert Młynarczyk

katecheta,

Aleksandra Pawlica- Bębenek 

nauczyciel bibliotekarz, wiedzy o społeczeństwie, doradca zawodowy

Ewa Piotrowska 

 nauczyciel języka niemieckiego,

Andrzej Piotrowski 

 nauczyciel języka angielskiego,

Łukasz Płatek 

 nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie,

Janusz Saługa 

 nauczyciel przedmiotów mechanicznych,

Urszula Słowik 

 nauczyciel przedmiotów górniczych, bibliotekarz,

Grzegorz Solarski 

 nauczyciel wychowania fizycznego,

Halina Szczurek 

 nauczyciel geografii,

Małgorzata Szpara 

 nauczyciel języka niemieckiego,

Sylwia Szwed  Sporysz

nauczyciel przedsiębiorczości,

Agnieszka Toporek 

 nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i przedmiotów turystycznych,

Paulina Wacławik

nauczyciel przedmiotów turystycznych,

Agnieszka Warzecha 

 nauczyciel języka francuskiego i wiedzy o kulturze,

Stanisława Wawrzacz 

 nauczyciel matematyki,

Jadwiga Widlarz 

 nauczyciel wychowania fizycznego,

Elżbieta Wronka 

 nauczyciel języka angielskiego,

Anna Wróbel 

 nauczyciel informatyki.

 

Kadra w pięćdziesięcioleciu

 

W ponad pięćdziesięcioletnej historii szkoły przewinęło się przez nią około 250 nauczycieli, wychowawców i instruktorów. Wielu z nich całe swoje zawodowe życie związało z naszą placówką, a ucząc kolejne pokolenia Libiążan stało się nauczycielskimi "legendami". Wśród nazwisk znajdują się również te osoby, które do naszej szkoły zawitały na lat kilka, albo też uczyły przedmiotów w ramach ściśle wyspecjalizowanych dziedzin wiedzy w niewielkim wymiarze godzin. Sądzimy, że odwiedzający naszą stronę, znajdą na poniższej liście wielu własnych nauczycieli, ale również tych, którzy uczyli jeszcze ich rodziców czy dziadków.

Rozpoczęcie roku szkolnego - lata sześćdziesiąte.

Józef Augustynek
Witold Baca
Urszula Bakalarz - Bolek
Elżbieta Baran
Łukasz Baran
Sylwia Baran
Antoni Bączyk
Franciszek Bebak
Stanisław Benio
Bożena Bębenek
Tadeusz Biały
Krzysztof Bielecki
Emilia Bierońska - Ferlak
Adam Bieroński
Dariusz Bieroński
Jerzy Bobula
Małgorzata Boroń
Michał Borowski
Kazimierz Bromboszcz
Marian Bromboszcz
Antoni Buchała
Wanda Budek
Piotr Budzicz
Mariusz Byrka
Mieczysław Cała
Jarosław Chlebda
Marian Chłopek
Robert Czak
Ryszard Czaplicki
Mirosław Czarnik
Ludwik Czubała
Ignacy Dadak
Jan Darski
Bonifacy Dereszowski
Czesława Dębska
Tadeusz Dębski
Adam Drabik
Adam Drozdowski
Anna Drzewiecka
Iwona Dyląg
Stefan Dziwak
Jacek Faltus
Leszek Fidelus
Mariusz Flanek
Tadeusz Florek
Michał Gacek
Marek Gadomski
Ryszard Gadzała
Halina Garnidis
Jerzy Gawęda
Andrzej Gazda
Jan Głownia
Barbara Godyń - Kirker
Danuta Gorczyca
Zbigniew Góralewicz
Jan Gucik
Ewa Gwóźdź
Marian Hajda
Marta Hoffman
Helena Hryniewicz
Henryk Hryniewicz
Edward Iwaniak
Ludwik Jadach
Grażyna Jakubiec
Tadeusz Jakubiec
Henryka Janczyk
Wiesława Jarczyk
Władysław Jarczyk
Barbara Jarska
Andrzej Jawor
Andrzej Jura
Katarzyna Jura
Ilona Jurczyk
Henryk Kaczorowski
Zbigniew Kajdas
Józef Kaliciński
Krzysztof Karnas
Józef Kaszuba
Marek Kaszuba
Elżbieta Kędracka
Janusz Kirker
Władysław Klamka
Klamka Zygmunt
Justyna Klewińska
Kazimierz Kłeczek
Jerzy Kołodziejczyk
Wiesław Kopańko
Halina Korona
Stanisława Kosowska
AndrzejKosowski
Antoni Kosowski
Bronisław Kosowski
Julian Kosowski
Piotr Kosowski
Tadeusz Kosowski
Franciszek Kowalik
Helena Kowalik
Ewa Kowalska
Marian Kozik
Jerzy Kozina
Antoni Kozub
Bronisław Kózka
Olga Kwiatkowska
Stanisław Latko
Ilona Lech
Marek Leśniak
Leonard Lichota
Piotr Lichota
Wiktor Ligęza
Zygmunt Lizończyk
Halina Londzin - Maciejowska
Stanisław Ławczys
Władysław Łącki
Sebastian Łężniak
Zygmunt Łodygowski
Jerzy Łotka
Maria Łysik
Zdzisław Łysik
Stanisław Maj
Marian Majkut
Magdalena Malczyk
Eugeniusz Malik
Jarosław Malik
Grzegorz Malinowski
Stanisław Marcela
Jan Mazela
Władysław Melaniuk
Adam Męderak
Magdalena Mika
Edyta Mirek
Józef Mirocha
Antoni Mizia
Zdzisław Miziołek
Stanisław Mlostek
Wacław Morawiec
Gabriela Morawska
Andrzej Musiał
Krystyna Myrdko
Kazimierz Naglik
Alojzy Namysłowski
Henryk Niedzielczyk
Roman Niemczyk
Stanisław Normantowicz
Maria Oczkowska
Jerzy Oczkowski
Wiesław Oleksiewicz
Jan Pająk
Agata Paliwoda
Remigiusz Paliwoda
Edward Paluchniak
Agnieszka Pancerz
Zdzisław Para
Katarzyna Pawela
Stanisław Pawela
Marek Pawlik
Bogusław Peter
Rafał Piórkowski
Henryk Pisarek
Magdalena Piwowarczyk
Ryszard Pływacz
Henryk Pogoda
Janusz Porębski
Józef Put
Stanisława Put
Tadeusz Pyzio
Edyta Rak
Dariusz Raś
Iwona Razowska
Barbara Rejowska
Iwona Remin
Andrzej Rogosz
Edyta Rostecka
Stanisław Rusek
Rafał Russek
Bogumiła Rybak
Kazimierz Rybołowicz
Janina Ryłko
Lucyna Rzechowska
Jan Rzechowski
Marek Rzechowski
Wiktor Rzepecki
Marta Salasz
Józef Seczyński
Józef Sędzielarz
Monika Siejka
Zygmunt Siewiorek
Maria Siuda
Władysław Siuda
Małgorzata Skrzypek - Bodecka
Jarosław Smok
Tadeusz Sokołowski
Piotr Solarski
Piotr Sowa
Renata Sroczyńska
Katarzyna Sroka
Alojzy Strempel
Stanisław Strycharski
Anna Suknarowska - Jachimczyk
Joanna Syc
Kazimierz Szczurek
Tadeusz Szczurek
Bożena Szopa
Grzegorz Szopa
Artur Szpara
Wiesław Szyjka
Tadeusz Szymiec
Waldemar Świętoń
Kazimierz Tałajewski
Dawid Tambor
Zdzisław Targosz
Bogdan Tomczyk
Robert Trojanowski
Stanisław Trojanowski
Andrzej Tworzydło
Mikołaj Ulrych
Jacek Urban
Bronisław Uroda
Janusz Waliczek
Danuta Wanat
Maria Warmińska - Paderewska
Sebastian Widlarz
Stanisław Wiśniewski
Andrzej Wojdyło
Urszula Wojdyło
Stanisław Wołowiec
Jan Wójcik
Krystyna Wójcik
Wacław Wójcik
Wiesław Wójcik
Anna Wronka
Katarzyna Zamarlik
Zdzisława Zaremba
Barbara Zawada
Stanisław Ziajka
Katarzyna Zielińska
Emil Zieliński
Stanisław Zielonka
Tadeusz Znaleźniak
Jan Żurek

Grono nauczycielskie na boisku szkolnym - lata osiemdziesiąte.

Dyrekcja i Grono nauczycielskie w połowie lat dziewięćdziesiątych.

Dyrekcja i Grono nauczycielskie na przełomie tysiącleci.

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2010/2011.

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2011/2012.

Dyrekcja, Grono nauczycielskie i pracownicy szkoły w roku jubileuszowym.

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie Portal Oświatowy Powiatu Chrzanowskiego