Dla uczniów

 

 

Informujemy, że świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, będą wydawane w sekretariacie uczniowskim, w dniu 31 sierpnia 2020r. od godziny 10.00.

 

 

 

 

doc
36864

Informujemy, że od dnia 1 grudnia 2015 r. zostają wprowadzone w naszej szkole formularze dotyczące zwolnienia z lekcji, usprawiedliwiania nieobecności oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział w zawodach sportowych.

Od tego dnia zwolnienia, usprawiedliwienia i oświadczenia będą przyjmowane tylko wtedy, jeśli są zgodne z załączonym formularzem.

 

pdf
93909

W pliku znajdziesz informacje jak uzyskać dofinansowanie biletu miesięcznego na dojazd do szkoły

 

 

docx
15125

Zasady zachowania uczniów Zespołu Szkół w Libiążu

pdf
1336262

Program "Dobry start" to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód.

pdf
730459

Godziny i formy pracy pracy z doradcą zawodowym w ramach utworzonego Centrum Kompetencji Zawodowych w projekcie „Rozwój edukacji zawodowej w powiecie chrzanowskim poprzez utworzenie CKZ i rozszerzenie oferty edukacyjnej w obszarze głównym elektryczno-elektronicznym i pomocniczym mechaniczno-górniczym”

zamknij