Pożegnanie maturzystów 2016

2016-05-10

29 kwietnia pożenaliśmy tegorocznych maturzystów.

Dzień 29 kwietnia 2016 roku był szczególny dla naszych obecnych absolwentów. Był to dzień zakończenia etapu szkolnego w ich życiu. Pomimo dobrych humorów i ekscytacji, z jakimi pojawili się w auli szkolnej, mieli oni w sobie smutek. Opuszczali przecież szkołę i ludzi, z którymi spędzili 4 wspaniałe lata.

 Akademia rozpoczęła się oficjalnym przywitaniem wszystkich absolwentów przez panią dyrektor Bogumiłę Buchałę. Wręczyła ona nagrody dla zasłużonych uczniów za osiągnięcia naukowe jak i również sportowe. Szczególne gratulacje przypadły Grzegorzowi Smętkowi za przyznany tytuł Absolwenta Roku.

Następnie występ przejęli trzecioklasiści, którzy po długich przygotowaniach pożegnali starszych kolegów w humorystyczny sposób. Dużym zainteresowaniem cieszył się odegrany przez uczniów kabaret ,,Wywiadówka’’ oraz występ Piotra Rokity we wcieleniu Ireneusza Krosnego. Akademia nie mogłaby się odbyć bez uroczystego podziękowania wychowawcom klas oraz wręczenia im pięknych kwiatów.

Na sam koniec, gdy humory dopisywały, uczniowie udali się do klas po świadectwa ukończenia szkoły oraz by osobiście pożegnać się z wychowawcami. Naszym absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy powodzenia w dalszym dorosłym życiu. Wierzymy, że w pełni wykorzystają wiedzę zdobytą w naszej szkole i będą ją miło wspominać.

 

                                                                                                              K. Szalonek