Archiwum: czerwiec 2017

2017-06-05

Pragniemy serdecznie podziękować Społecznemu Instytutowi Wydawniczemu ZNAK sp. z o.o. za nieodpłatne przekazanie na rzecz biblioteki szkolnej kilkudziesięciu książek.

Kolejny sukces naszego ucznia
2017-06-05

Nasz uczeń Dariusz Nowakowski z klasy 3E przygotowany przez panią Izabelę Łabęcką  zdobył wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Wartość Pieniądza w Czasie".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

2017-06-06

Uczniowie technikum logistycznego i ekonomicznego zostali zaproszeni na Dni Otwarte NBP.

2017-06-18

Nauka, twórcze myślenie i konsekwencja w dążeniu do celu pozwala na osiągnięcie sukcesu.

Ania jest tego przykładem.

Za bardzo dobre wyniki uzyskiwane przez 4 lata nauki w Zespole Szkół w Libiążu została ona nominowana do "Złotego Indeksu WSB".

Nagroda ta zapewnia jej bezpłatne studiowanie na wybranym przez siebie kierunku studiów I stopnia.

Ania wybrała logistykę. 

Gratulujemy

2017-06-29
Podczas VI Sesji Młodzieżowej Rady Powiatu Chrzanowskiego tegoroczni absolwenci naszego technikum - Anna Lech i Piotr Jedynak, otrzymali dyplomy w podziękowaniu za pracę na rzecz Młodzieżowej Rady Powiatu. Radni I kadencji zostali wybrani podczas wyborów przeprowadzonych w naszej szkole w dniu 4 listopada 2015 roku . Z momentem ukończenia szkoły ich kadencja wygasa 30 sierpnia br.  Podczas obrad dokonano podsumowań prac MRPCh za rok szkolny 2016/2017r. w obecności przedstawicieli władz samorządowych Powiatu Chrzanowskiego. Dziękujemy Ani i Piotrkowi za godne reprezentowanie społeczności uczniowskiej i życzymy powodzenia w realizacji zamierzonych planów.