POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2014

2014-05-16

25 kwietnia 2014r. o godz. 10.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.

25 kwietnia 2014r. o godz. 10.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego dla maturzystów. Uroczystość składała się z dwóch części: oficjalnej i artystycznej. Pierwszą z nich poprowadziła pani dyrektor Bogumiła Buchała, która przywitała przybyłych gości: posła Rzeczpospolitej Polskiej- pana Tadeusza Arkita oraz dyrektora Zakładu Górniczego „Janina”- pana Marcina Nastawnego.
Pani dyrektor Bogumiła Buchała wręczyła nagrody dla uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Rodzicom tych uczniów zostały rozdane listy gratulacyjne. Nagodzeni zostali również uczniowie technikum górniczego, którzy za najwyższą średnią w klasie zostali uhonorowani nagrodami sponsorowanymi przez PKW. Złożono podziękowania dla uczniów, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych, zajmując wysokie lokaty. Symbolicznymi dyplomami nagrodzono również uczniów aktywnie działających w Szkolnej Radzie Uczniowskiej.
W ramach drugiej części uroczystości młodzież z klas młodszych przygotowała krótki występ artystyczny, adresowany do maturzystów. W humorystyczny sposób przedstawieni zostali niektórzy uczniowie i ciekawe wydarzenia z życia klas. Występ zakończył się piosenką, wykonaną przez uczniów. Maturzystom rozdano pamiątkowe długopisy, które mamy nadzieję wykorzystają na czekających ich egzaminach. Wszystkim życzymy powodzenia i uzyskania jak najlepszych wyników za równo na maturze jak i na egzaminach z przygotowania zawodowego!

zamknij