Wizyta zawodoznawcza w Biurze podróży Gaudeamus w Krakowie

2014-11-21

Relacja uczestników stażu - wizyty zawodoznawczej klas technikum obsługi turystycznej, w Biurze podróży Gaudeamus w Krakowie, finansowanego z projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsceelacja

Cały tydzień w naszej szkolę obfitował różnymi ciekawymi wyjazdami, lecz tylko my odwiedziliśmy prawdziwą stolicę Polski.
21 listopada uczennice technikum obsługi turystycznej wraz z Panami Profesorami: Ludwikiem Dęsołem i Stanisławem Gucikiem, brały udział w wizycie zawodoznawczej, która odbywała się w Krakowie. Celem wyjazdu było zapoznanie się z prowadzeniem działalności gospodarczej biura podróży Gaudeamus oraz zwiedzanie Krakowa i poznanie jego historii. W biurze "Gaudeamus" dowiedzieliśmy się jak założyć działalność gospodarczą w formie biura podóży, jak reklamować biuro oraz jakie ubezpieczenia są potrzebne, aby dobrze prosperować.

Właściciel biura przygotował dla każdej z nas rabat na Kurs Wychowawcy Kolonijnego. Na najlepszych słuchaczy, którzy aktywnie brali udział w szkoleniu, czekały nagrody rzeczowe. Następnie z panem przewodnikiem zwiedziliśmy najciekawsze miejsca w Krakowie, jednym z nich był Wawel. Ostatnim punktem programu był obiad, w restauracji równie wykwintnej jak "Wierzynek". Do wyboru mieliśmy kilka potraw, więc nikt nie mógł marudzić :)
W drodze do autokaru mogliśmy podziwiać Błonia Krakowskie.
Wyjazd finansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małpolsce".

 

Karolina i Wiola
uczennice klasy IId

zamknij