I i II miejsce naszych reprezentantów w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej plażowej.

2017-05-23

Po zaciętej i niezwykle emocjonującej walce o najwyższe miejsce na podium,  nasi plażowi siatkarze okazali się bezkonkurencyjni i zdobyli 1. miejsce, natomiast dziewczęta zajęły 2.

W rozegranych zawodach udział wzięło 5 szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Turniej odbywał się w kategorii dziewcząt i chłopców. Zgodnie z regulaminem reprezentowały nas cztery duety: Agata Pietroń i Wiktoria Szałaśny, Renata Domanus i Anna Tarasek, Damian Pater i Dawid Kajdas oraz Adam Brzeziński i Bartłomiej Galarda.

Nasi plażowi siatkarze okazali się bezkonkurencyjni i zdobyli 1. miejsce, natomiast dziewczęta zajęły 2. po zaciętej i niezwykle emocjonującej walce o najwyższe miejsce na podium. Gratulujemy!